0
Prekių krepšelis
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

UAB  Heradas  įkurta 1993 metais. Nedidelė ,bet profesionali mūsų komanda jau tris dešimtmečius dirba  tam ,kad  padėtų klientui išspręsti kilusias problemas . Visada manėme, kad  Klientas - mūsų Partneris. Šis  požiūris  padėjo mums iš nedidelės automobilių dalimis prekiaujančios įmonės išaugti į solidžią įmonę, kuri  be automobilių dalių , iš viso pasaulio importuoja ir prekiauja šiuolaikiška,inovatyvia elektrine moto techniką ,taip pat pramogine moto technika su vidaus degimo varikliais.     

Moto technikos padalinys:
Inovatyvi ir ekologiška elektrinė moto technika darbui ir pramogai.
Keturračiai vaikams ir suaugusiems.
Motociklai, vaikams ir suaugusiems.
Elektrinė technika mūsų senoliams ir neįgaliesiems.

Auto technikos padalinys:

22 tūkstančiai  automobilių detalių rūšių  sandėlyje Kėdainiuose ir bet kokios detalės pristatymas  iš Lenkijos ir kitų Europos sandėlių per 1-2 darbo dienas.    

Nuomos padalinys:
Profesionalių įrankių nuoma statybininkams ir mėgėjams.

Mes ir aplinka.

Atsakingai žiūrime į mūsų ir mūsų vaikų ateitį. Saugome aplinką ir tiekiame rinkai  šiuolaikišką ,inovatyvią, ekologišką , elektrinę  techniką . Kviečiame visus atsakingai žiūrėti į aplinkos apsaugą. Esame visuomeninių organizacijų , kurios rūpinasi mūsų  aplinkos išsaugojimu   "Autogamintojų ir importuotojų asociacija"   (AGIA)  ir VŠI "Žaliasis taškas" , EPA nariai.  Bėgant laikui visi daiktai sensta ir kažkada ateina laikas jų atsikratyti. Kaip tai padaryti aplinkai nekenksmingu būdu galite paskaityti čia.    


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.