0
Prekių krepšelis
Jūsų prekių krepšelis tuščias

DPD siuntų pristatymas karantino laikotarpiu

Gerbiamas Kliente, 

Karantino laikotarpiu ženkliai išaugo siuntų skaičius. DPD kurjeriai stengiasi jas pristatyti sutartu laiku, bet dėl padidėjusių srautų siuntos pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 d.d. . Ačiū už supratingumą.

Dalinamės mūsų kurjerių informacija dėl siuntų pristatymo karantino laikotarpiu:

„Kviečiame susipažinti su įgyvendinamais pokyčiais DPD Lietuva siuntų pristatymo procese.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Karantino laikotarpiu bus vykdomas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI.

1. Gavėjas padiktuoja kurjeriui sms (paštu ar viber) gautoje žinutėje DPD atsiųstą PIN kodą.

2. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.


SIUNTA ĮMONEI.

Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.

Tai laikoma, kaip įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

 

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais pristatymo metu nebus galimas Priima atsiskaitymus už prekes tik banko kortele (COD).

 

UŽSAKOMIEJI KROVOS DARBAI (UKD) VYKDOMI TIK IKI PRIVAČIŲ PATALPŲ DURŲ.

·         Užsakomieji krovos darbai privatiems asmenims vykdomi tik iki privačių patalpų durų, pavyzdžiui, siuntos užnešamos laiptine ir paliekamos prie buto durų. Kurjeriai į privačių patalpų vidų neina.

·         Užsakomieji krovos darbai į verslo įmones šiuo metu vykdomi be pakeitimų. Jei siunta pažymėta kaip skirta verslo įmonei, bet pristatymas yra į privatų namą/būtą, kurjeris laikosi paslaugos reikalavimų nurodytų aukščiau.

Krovos darbai (KD), pristatytos siuntos turinio apkeitimas (SWAP), asmens dokumento fotografavimas ir kitų aukščiau nepaminėtų paslaugų teikimo procesai kol kas nesikeičia.

Tikimės Jūsų supratimo bei atsakingo požiūrio į visuomenės sveikatą. Atsiprašome dėl galimų laikinų nepatogumų. Jei turite klausimų, susisiekite su savo DPD vadybininku (-e).

Saugokime save ir savo Klientus!

Nuoširdžiai Jūsų

DPD Lietuva"

Daugiau informacijos dėl siuntų gavimo/pasiėmimo galite rasti DPD internetiniame puslapyje: 

https://www.dpd.com/lt/pradzia/koronavirusas/rekomendacijos_siuntu_gavejams

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.