0
Prekių krepšelis
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip apsipirkti?

Norėdami apsipirkti:

1. Išsirinkite norimas prekes ir sudėkite jas  į krepšelį.

2.  Užsiregistruokite nauju vartotoju arba prisijunkite turimu.

3. Patvirtinkite krepšelį.

4. Pasirinkite pristatymo būdą.

5. Apmokėkite už prekes Jums patogiausiu būdu.


Kaip naudotis e-parduotuve

1.Krepšelis

Į krepšelį prekes galite įdėti jų ieškodami  elektroninės parduotuvės prekių grupėse arba pasinaudodami prekių paieškos laukeliu, kuriame turite įvesti pageidaujamos prekės pavadinimo dalį. Pvz. Parašius “stūmokl” bus parodytos visos prekės turinčios aprašyme “stūmokl” .

Patikusias prekes įsidėsite paspausdami mygtuką „Į krepšelį“. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių - toliau tęskite paiešką. Prekių krepšelio lauke matysite  į krepšelį įdėtų prekių bendrą sumą. Kai nuspręsite jas įsigyti, spauskite mygtuką „Peržiūrėti krepšelį“.

Prekių krepšelyje galite keisti jo turinį ir užsakomų prekių skaičių. Kiekį pakeisite į laukelį „Kiekis“ įrašę norimą skaičių. 

Pasitikrinę savo prekių krepšelį - spauskite mygtuką „Prisijungti ir išsiųsti“, jei esate neregistruotas  vartotojas spauskite mygtuką „Registruotis".


2.Registracija

Norėdami užsiregistruoti, spauskite mygtuką „Registruotis“. Pasirinkite: "Fizinis asmuo" - jei perkate asmeniškai arba "Juridinis asmuo"- jei perkate kaip įmonės atstovas. Privaloma užpildyti visus žvaigždutėmis pažymėtus laukus, jie reikalingi prekės pristatymui, sąskaitos išrašymui. Tai padarys sekančius Jūsų apsipirkimus kur kas patogesnius, nes nereikės iš naujo pildyti prekės pristatymui reikalingos kontaktinės informacijos. Apie sėkmingą registraciją būsite informuotas el. laišku.

Jei nenorite registruotis, mūsų el. parduotuvėje yra galimybė apsipirkti ir svečio statusu. Tiesiog susidėkite prekes į krepšelį. Atsidarę prekių krepšelį spauskite "pirkti", užpildykite informaciją reikalingą Jūsų prekės užsakymui patvirtinti ir pristatymui. Susipažinkite su pirkimo-pardavimo taisyklėmis, pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą. Pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimą.


3. Krepšelio patvirtinimas

Suformavę savo prekių krepšelį ir paspaudę mygtuką „Redaguoti“, pateksite į pagrindinį elektroninės parduotuvės krepšelio puslapį. Jeigu reikia, atlikite būtinus pakeitimus ir spauskite mygtuką „Pirkti“.


4. Pristatymas

Po krepšelio patvirtinimo, pateksite į pristatymo būdo pasirinkimo puslapį. Elektroninėje parduotuvėje numatyti trys prekių pristatymo būdai:

1. Prekių pristatymas per siuntų tarnybos DPD kurjerį “Pristatymas į namus”;

2. Prekių atsiėmimas iš UAB „Heradas“ parduotuvės Kėdainiuose,  J.Basanavičiaus 91a.

3. Prekių pristatymas per siuntų tarnybos DPD kurjerį į vieną iš DPD Pick Up taškų “Pristatymas į paštomatą”. Iš sąrašo pasirinkite Jums patogiausią pasiėmimo vietą.


5.Apmokėjimas

Elektroninėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

1. Apmokėjimas per paysera.lt sistemą - apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema.

2. Apmokėjimas parduotuvėje - kai Pirkėjas atlikęs užsakymą sumoka grynaisiais parduotuvėje adresu Kėdainiai, J. Basanavičiaus 91a.

3. Apmokėjimas per kurjerį banko kortele- kai Pirkėjas atlikęs užsakymą sumoka banko kortele prekes atvežusiam kurjeriui.

 Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per 12 valandų nuo jo patvirtinimo. Siuntinys pradedamas ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes. Pirkėjui neįvykdžius apmokėjimo per 12 valandų - užsakymas anuliuojamas.


6. Kaip pasikeisti prekių pristatymo adresą?

Kiekvienas pirkėjas gali susikurti kelis pristatymo adresus. Kaskart perkant Jus galite pasirinkti kitą adresą iš Jūsų adresų sąrašo. Tai padaryti galite labai paprastai:

  • Savo paskyroje eikite į „Redaguoti paskyros informaciją“;
  • Sąraše „Redaguoti adresus“ susikurkite papildomą adresą arba įeikite į Jums reikiamą iš jau sukurtų adresų;
  • Uždėkite varnelę „numatytasis adresas“;
  • Spauskite „Tęsti“.

Jūsų adresas sėkmingai atnaujintas.


7. Adreso suvedimas.

Adreso laukelyje suveskite savo adresą: Gatvė, namo numeris, buto numeris (jei yra), kaimas (jei yra), Miesto pavadinimas (Rajono pavadinimas).

Iš "Miesto sąrašo" pasirinkite Miestą kuriame gyvenate (nesvarbu ar gyvenate mieste ar to miesto rajone).

Būtinai įveskite tikslų pašto kodą, kurį galite pasitikrinti Lietuvos pašto puslapio nuorodoje.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.