0
Prekių krepšelis
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Elektrinio motorolerio kontroleris 48V 500W analogas EB245

Prekės kodas: EB038
Kaina:
46,00€
+
Pristatymo terminas: Pristatoma per 1-2d.d
Atsiimti parduotuvėje galima iš karto!
Klausti apie prekę
Susisiekti telefonu: +370 690 09555
Aprašymas

EB038 Kontroleris (valdiklis) skirtas 3 fazių 120 laipsnių daugiausia elektrinių keturračių ar panašiems  varikliams. Šis kontroleris skirtas dirbti 48 voltų sistemoje. Gali dirbti su švino ir ličio jonų akumuliatoriais. Kontrolerio negalima naudoti  vienos fazės ( 2 laidų ) variklių sistemose.

Laidų pajungimas:

1. Raudonas ir juodas (didesnio diametro ) - į akumuliatorių.

2. Geltonas, mėlynas, žalias (didesnio diametro ) - fazių laidai į variklį. Junkite  pagal spalvą.

3. Plonas geltonas, mėlynas, žalias, raudonas+5V, juodas  (5 laidų  jungimo kaladėlė) - į holodaviklius variklio viduje .

4. Raudonas mažesnio diametro, prisukamas varžtuku  - į spynelę. Tai apsauga nuo kritusios įtampos. 

DĖMESIO. Kol į šį laidą nepaduodama  maitinimo įtampą, kontroleris  neveikia. Į apsaugos laidą reikia paduoti atitinkamai  ne mažiau  42 voltus. Trijų fazių varikliai yra pritaikyti dirbti gana siaurame įtampų lygyje. Jei darbinė įtampa dėl kokių nors priežasčių krenta, išauga srovės, variklių apvijos ima kaisti ir variklis gali sugęsti. Siekiant to išvengti kontroleryje įrengiama apsauga, kuri kritus įtampai atjungia variklį.

5. Plonas juodas, žalias, raudonas – (plokščia kaladėlė) į akseleratoriaus rankenėlę. Jei kontroleris veikia normaliai, tarp juodos ir raudonos spalvos laidų turi būti pastovi 4.2 V įtampa. Žalio laido įtampos lygis skirsis nuo 0,8 iki 4,2 voltų, proporcingai rankenėlės pasukimui. Jei tarp juodo ir raudono laido yra pastovi + 4,2 volto įtampa, o sukiojant rankenėlę įtampa ant žalio laido nesikeičia vadinasi sugedusi rankenėlė. Atkreipkite dėmesį, kad kartais gamintojai kaladėlėse sukeičia laidų eiliškumą. Prieš jungdami patikrinkite, kad laidų spalvos sutaptų.

6. Plonas juodas, rudas, raudonas – (plokščia kaladėlė) 3 greičių perjungimas.

7. Plonas oranžinis, rudas, pilkas – (kvadratinė kaladėlė)  signalizacija.

8. Plonas juodas raudonas – į krovimo lizdą.

9. Plonas geltonas juodas – atbulinis bėgis.

10. Plonas violetinis - stabdžiai

11. Pilkas - spidometras

12. Plonas juodas violetinis -  stabdžių žibintai.

13. Du balti laidai - kontrolerio apmokymas.

 

Susijusios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.