0
Prekių krepšelis
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Grąžinimas

1. Jei prekė kokybiška Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo, atsisakyti prekės ir ją grąžinti arba reikalauti pakeisti kita.

Prekių grąžinti negalima jeigu:

- prekės buvo naudojamos,

- yra sugadintos, neišsaugotos jos vartojamosios savybės,

- prekės praradusios prekinę išvaizdą,

- ne pilnos komplektacijos,

- pažeista originali pakuotė (ne transportavimo),

- pirkėjas neturi įrodymų, kad prekes pirko šioje parduotuvėje.

2. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.

3. Prekės grąžinamos adresu: UAB „Heradas“, J.Basanavičiaus 91a, LT57356 Kėdainiai.

4. Grąžinant būtina pateikti pirkimo užsakymo numerį arba sąskaitą faktūrą, nurodyti kontaktus, sąskaitą į kurią pervesti pinigus už grąžinamas prekes.

5. Atskirais atvejais, Pardavėjui sutikus, kokybiškos Prekės gali būti grąžinamos ir per ilgesnį terminą.

6. Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo prekės grąžinimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę.

7. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pristatyti su preke).

8. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

9. Teisė, nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties, juridiniams asmenims (verslininkams) nėra taikoma.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.